Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech zgadnę - inwestor peeselowiec, projektant peeselowiec, wykonawca peeselowiec. Standard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAM W OGÓLE WSZYSTKO NA GŁOWIE (Siłownia świeci pustkami , zaporowe ceny , a sami pracownicy dziwią się że po macoszemu ...nie reklamują tego miejsca, ) tak to jest jak nie za własne ...! to i dbać nie trzeba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości aqua parków urządzenia działają na przemian. Tak jest np. w Bukowinie czy Białce ale w Lublinie to wielki problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości aqua parków urządzenia działają na przemian. Tak jest np. w Bukowinie czy Białce ale w Lublinie to wielki problem.
  Dokładnie tak. Ale czego oczekiwać po pisowskim zaścianku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak jest właściwie we wszystkich aquaparkach. Czeskich i słowackich też. Raz, że nie da się włączyć wszystkich na raz, dwa - w ten sposób się je "odblokowuje" i daje szansę skorzystania innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt nie jest aż tak duży żeby można było w tym czasie z czegoś innego korzystać. Jest tam mnie urządzeń do masażu niż w Spa Orkana. W takim razie nie widzę za bardzo sensu płacenia takich kwot. Wolę wybrać konkurencje gdzie nikt nie robi nas w balona za takie pieniądze. Do tego do chodzi niewypłycony basen olimpijski z którego większość osób nie jest w stanie korzystać. To za co tam płacić? Jak ktoś nie jestem wyśmienitym pływakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej tam ratowników, niż klientów. Siedzą i grają na komórkach w gry, albo się wygłupiają, chciałem pływać na olimpijskim to stwierdzili,że przez godzinę bedą dno podnosić. A tam chciałem pływać- nikt kasy nie oddał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co ten krzyk?! trzeba czytać ze zrozumieniem! przecież już sama nazwa wskazuje co to za basen! olimpijski! jak będzie w Lublinie olimpiada,to i basen będzie w porządku!nie ma olimpiady?nie dla psa kiełbasa! basen jest dla olimpijczyków!nie dla was,chołoto!chołota niech się cieszy że przypadnie jej w udziale spłacanie kredytu za to ,,cudo"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co ten krzyk?! trzeba czytać ze zrozumieniem! przecież już sama nazwa wskazuje co to za basen! olimpijski! jak będzie w Lublinie olimpiada,to i basen będzie w porządku!nie ma olimpiady?nie dla psa kiełbasa! basen jest dla olimpijczyków!nie dla was,chołoto!chołota niech się cieszy że przypadnie jej w udziale spłacanie kredytu za to ,,cudo"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co ten krzyk?! trzeba czytać ze zrozumieniem! przecież już sama nazwa wskazuje co to za basen! olimpijski! jak będzie w Lublinie olimpiada,to i basen będzie w porządku!nie ma olimpiady?nie dla psa kiełbasa! basen jest dla olimpijczyków!nie dla was,chołoto!chołota niech się cieszy że przypadnie jej w udziale spłacanie kredytu za to ,,cudo"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze naprzemiennie wodę puścić - raz jest woda w basenie, a raz pod prysznicem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej tam ratowników, niż klientów. Siedzą i grają na komórkach w gry, albo się wygłupiają, chciałem pływać na olimpijskim to stwierdzili,że przez godzinę bedą dno podnosić. A tam chciałem pływać- nikt kasy nie oddał.
A co? Mają smutni siedzieć? Normalni, młodzi ludzie się normalnie zachowują - przecież to nie oni odpowiadają za inwestycje powstałe w okresie lemingolizmu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej tam ratowników, niż klientów. Siedzą i grają na komórkach w gry, albo się wygłupiają, chciałem pływać na olimpijskim to stwierdzili,że przez godzinę bedą dno podnosić. A tam chciałem pływać- nikt kasy nie oddał.
Ciekawe kto po twoją brudną d*** skoczy jak już na tym OLIMIPIJSKIM zaczniesz się topić, Ratownicy według mnie są w porządku to że ćwiczą sobie to nie znaczy że się wygłupiają a sam widziałem jak skakali do wody po dzieci. Tylko tak to jest jak wielki miastowy ze świdnika przyjechał do wsi Lublin i oczekuje luksusów jak u siebie w mieście, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tfuj...nie chcę moczyć się razem z tysiącem d w jednej misce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wielu aqa parkach np.Tatralandia,Besenova,Oravice,Bukovina,Białka Tatrzańska,Szaflary, urządzenia działają na przemian,jak są wulkany w basenie nie działają bicze,itp.itd pojedźcie zobaczcie nie jest daleko od Lublina 400-550km.Podobnie jest na Węgrzech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj, nie polecam, chory pomysł z tą częstotliwością działania urządzeń! Byłem, zobaczyłem więcej nie przyjdę aha i nie za 22zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zupełnie normalne.Każdy tego typu kompleks działa w ten sposób. Byłam w Białce,Bukowinie,szaflarach. Urządzenia działają naprzemiennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt nie jest aż tak duży żeby można było w tym czasie z czegoś innego korzystać. Jest tam mnie urządzeń do masażu niż w Spa Orkana. W takim razie nie widzę za bardzo sensu płacenia takich kwot. Wolę wybrać konkurencje gdzie nikt nie robi nas w balona za takie pieniądze. Do tego do chodzi niewypłycony basen olimpijski z którego większość osób nie jest w stanie korzystać. To za co tam płacić? Jak ktoś nie jestem wyśmienitym pływakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt nie jest aż tak duży żeby można było w tym czasie z czegoś innego korzystać. Jest tam mnie urządzeń do masażu niż w Spa Orkana. W takim razie nie widzę za bardzo sensu płacenia takich kwot. Wolę wybrać konkurencje gdzie nikt nie robi nas w balona za takie pieniądze. Do tego do chodzi niewypłycony basen olimpijski z którego większość osób nie jest w stanie korzystać. To za co tam płacić? Jak ktoś nie jestem wyśmienitym pływakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z gorącymi basenami na dworze?po co zostały one wybudowane w ogóle skoro działały chyba tylko raz?!!!!największa atrakcja tego kompleksiku a nigdy nie działa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...